
Brandwerende behuizing - lichtgrijs met zwarte eindpanelen 225 x 165 x 40mm. Ideaal voor instrumenten en telecommunicatie-apparatuur.
Gemaakt van stootvast ABS. Deze behuizingen zijn ontworpen met twee delen die in elkaar passen via een tand en groef verbinding, met speciaal ontworpen eindplaten van ABS.
De afwerking is van topkwaliteit: het oppervlak van zowel de boven- als onderkant is krasbestendig en heeft een lichte textuur. Er zijn sleuven voor het verticaal monteren van PCB's en de G700-serie heeft studs waarmee je de panelen en het deksel stevig vast kunt schroeven. Alle behuizingen in deze serie komen met vier rubberen voetjes, behalve de G738.
| Merk | Gainta |
| Model | G747 |
| Primaire kleuren | Grijs,Zwart |
| Diepte van het product | 40 mm |
| Hoogte van het product | 165 mm |
| Breedte van het product | 225 mm |
| Gewicht Product | 318.5 g |
| Type montage | Verticaal |
| Primaire gedetailleerde kleuren | Lichtgrijs |
| Materiaal | Brandvertragend ABS |