
Brandvertragende behuizing - lichtgrijs met zwarte eindpanelen 260 x 180 x 65mm, perfect voor instrumenten en telecommunicatie-apparatuur. Gemaakt van stootvast ABS, dus het is super duurzaam.
Het ontwerp bestaat uit twee delen met een stevige tand-en-groef verbinding voor betrouwbaarheid. Eindplaten zijn speciaal ontworpen in ABS voor een naadloze afwerking. Deze behuizing voldoet aan de hoogste kwaliteitsnormen, met een krasbestendig oppervlak met een licht reliëf.
Sleuven zijn ingebouwd voor verticale PCB-montage. De G700-serie heeft schroefpennen om de panelen en deksels stevig vast te zetten. Elk model wordt geleverd met vier rubberen voetjes, behalve de G738, voor stabiliteit en bescherming. Ideaal voor toepassingen waar kwaliteit en veiligheid super belangrijk zijn.
| Merk | Gainta |
| Model | G758 |
| Primaire kleuren | Grijs,Zwart |
| Diepte van het product | 180 mm |
| Hoogte van het product | 65 mm |
| Breedte van het product | 260 mm |
| Gewicht Product | 441 g |
| Plaats van gebruik | Alleen binnenshuis |
| Type montage | Vrijstaand |
| Deksel | Nee |
| Primaire gedetailleerde kleuren | Lichtgrijs |
| Verzegeld | Nee |
| DIN-rail | Nee |
| Bevestigingen | Nee |
| Flenzen | Nee |
| Met voetjes | Ja |
| Montagegaten | Nee |
| Materiaal | ABS |