
Brandvertragende behuizing in lichtgrijs met zwarte eindpanelen, formaat 260 x 180 x 65 mm, geschikt voor instrumentatie en telecommunicatieapparatuur.
Gemaakt van schokbestendig ABS, zorgt deze behuizing voor stevigheid en duurzaamheid. Het ontwerp heeft een tand-en-groef verbinding voor een stevige sluiting, en speciaal ontworpen ABS eindplaatjes voor extra bescherming.
De afwerking van de behuizing is echt topkwaliteit, met een krasbestendig oppervlak en een beetje reliëf. Met sleuven kun je PCB's verticaal monteren, en de G700-serie heeft stevige schroefstuds om ervoor te zorgen dat de panelen en deksels goed vastzitten.
Bij levering worden alle behuizingen in deze serie geleverd met vier rubbervoetjes, behalve de G738, die heeft ze niet.
| Merk | Gainta |
| Model | G758V |
| Primaire kleuren | Grijs,Zwart |
| Diepte van het product | 180 mm |
| Hoogte van het product | 65 mm |
| Breedte van het product | 260 mm |
| Gewicht Product | 433 g |
| Plaats van gebruik | Alleen binnenshuis |
| Type montage | Vrijstaand |
| Deksel | Nee |
| Primaire gedetailleerde kleuren | Lichtgrijs |
| Verzegeld | Nee |
| DIN-rail | Nee |
| Bevestigingen | Nee |
| Flenzen | Nee |
| Met voetjes | Ja |
| Montagegaten | Nee |
| Materiaal | ABS |