
De BRIEVENBUS RIO in stijlvol zwart biedt een compact maar ruim ontwerp met afmetingen van 27 x 39,5 x 10 cm, perfect gemaakt voor de moderne bezorging van post.
Gemaakt van hoogwaardige materialen, is deze brievenbus ontworpen om duurzaam en weerbestendig te zijn, zodat je post in elk seizoen beschermd is.
Of het nu in een stedelijke omgeving of op een oprit in de buitenwijk staat, het past moeiteloos overal bij, net als een tijdloos accessoire dat nooit uit de mode raakt. Het minimalistische maar functionele ontwerp sluit perfect aan bij allerlei soorten architectonische stijlen.
| Merk | Perel |
| Model | BG10002 |
| Primaire kleuren | Zwart |
| Diepte van het product | 270 mm |
| Hoogte van het product | 395 mm |
| Breedte van het product | 100 mm |
| Gewicht Product | 2028 g |
| Materiaal (Detail) | RVS/ Inox (roestvrij staal) |
| Binnen/buitengebruik | Buiten |
| Eigenschap Materiaal | Corrosiebestendig |
| Met Bevestigingsmateriaal | Ja |
| Aantal sleutels | 2 |
| Positie Inworpopening | Bovenzijde |
| Positie Post Uitname | Voorzijde |
| Met Brievenbuspaal | Nee |
| Met Krantenrol | Nee |
| Met Slot | Ja |
| Breedte Inwerpopening | 23 cm |
| Installeren (Plaatsen van) | Muurmontage/wandmontage,Vloermontage |
| Deurpositie | Voorzijde |
| Materiaal | Metaal |