
Gemaakt met precisie, de BRIEVENBUS in stijlvol zwart voegt een vleugje klasse toe aan elke buitenkant. Met een afmeting van 40 x 31 x 16 cm zorgt de stevige constructie ervoor dat hij bestand is tegen slecht weer.
Kenmerken zijn onder andere een soepel mailophaalproces met een ruime opening, wat dagelijks gemak biedt. Gemaakt van hoogwaardige materialen, garandeert deze brievenbus een langdurige prestatie en veiligheid voor je post.
| Merk | Perel |
| Model | BG61003 |
| Primaire kleuren | Zwart |
| Diepte van het product | 310 mm |
| Hoogte van het product | 400 mm |
| Breedte van het product | 160 mm |
| Gewicht Product | 3329 g |
| Materiaal (Detail) | RVS/ Inox (roestvrij staal) |
| Binnen/buitengebruik | Buiten |
| Eigenschap Materiaal | Corrosiebestendig |
| Met Bevestigingsmateriaal | Ja |
| Aantal sleutels | 2 |
| Positie Inworpopening | Bovenzijde |
| Positie Post Uitname | Voorzijde |
| Met Brievenbuspaal | Nee |
| Met Krantenrol | Nee |
| Met Slot | Ja |
| Breedte Inwerpopening | 26.7 cm |
| Installeren (Plaatsen van) | Muurmontage/wandmontage |
| Materiaal | Metaal |