
Ervaar naadloze bewegingsdetectie met onze plafond-gemonteerde PIR-sensor in stralend wit. Deze sensor integreert moeiteloos in elke ruimte en biedt onopvallende beveiliging en automatisering.
Belangrijkste kenmerken:
Voordelen zijn onder andere energie-efficiëntie door verlichting of alarmen alleen te activeren wanneer er beweging wordt gedetecteerd, waardoor onnodig stroomverbruik wordt verminderd. Gebruik het op kantoren om verlichting te automatiseren of integreer het in huisbeveiligingssystemen voor geavanceerde bescherming.
| Merk | Perel |
| Model | EMS100 |
| Primaire kleuren | Wit |
| Diepte van het product | 120 mm |
| Hoogte van het product | 29 mm |
| Breedte van het product | 120 mm |
| Gewicht Product | 100 g |
| IP waarde | IP20 |
| Plaats van gebruik | Alleen binnenshuis |
| Talen van de handleiding | Nederlands,Engels,Frans,Duits,Pools,Portugees,Spaans |
| Ingangsfrequentie bereik | 50/60 Hz |
| Type montage | Plafond |
| Minimale ingangsspanning VAC | 220 V |
| Maximale ingangsspanning VAC | 240 V |
| Type schakelaar | Relais |
| LED-indicator | Nee |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 40 °C |
| Minimale bedrijfstemperatuur | -10 °C |
| Maximale lichtgevoeligheid | 2000 lx |
| Minimale lichtgevoeligheid | 10 lx |
| Automatische dag/nachtdetectie | Ja |
| Maximale bedrijfsvochtigheid | 93 % |
| Maximale nominale stroom fluorescentie | 4.5 A |
| Maximale stroom LED | 4.5 A |
| Maximale nominale stroom wolfraam | 9 A |
| Maximale nominale belasting LED | 1000 W |
| Tijdvertragingsschakelaar | 10 s ± 3 s tot 7 min ± 2 min |
| Maximale nominale belasting fluorescentie | 1000 W |
| Maximale nominale belasting wolfraam | 2000 W |
| Detectiehoek | 360 ° |
| Maximaal detectiebereik | 6 m |
| Minimaal detectiebereik | 2 m |
| Type sensor | PIR |
| Materiaal | ABS |