
De Cellfast metalen slangenwagen Explorer is ontworpen voor duurzaamheid met zijn stevige metalen frame, waardoor het beheren van je tuinslang super makkelijk gaat. Hij kan tot 60 meter van een 1/2 inch slang aan, waardoor je genoeg bereik hebt voor grote tuinen.
De ergonomische handgreep en soepele wielen zorgen ervoor dat je het moeiteloos kunt manoeuvreren over allerlei terreinen, net als een lichtgewicht trolley.
Perfect om je tuin in topconditie te houden, deze slanghaspel voorkomt knikken en klitten, waardoor je makkelijker kunt sproeien. De corrosiebestendige constructie zorgt voor langdurige prestaties, net als die vertrouwde, goed gemaakte gereedschappen in je schuur.
| Merk | Cellfast |
| Model | CF55-050 |
| Primaire kleuren | Grijs |
| Diepte van het product | 56 cm |
| Hoogte van het product | 40 cm |
| Breedte van het product | 39 cm |
| Gewicht Product | 4680 g |
| Extra materiaal | Roestvrij staal |
| Met wielen | Ja |
| Primaire gedetailleerde kleuren | Metaal |
| Lengte Slang | 60 m |
| Kleur uitgebreid gedetailleerd | Turkoois,Zwart |
| Met slang | Nee |
| Water toevoer aansluiting M/V | Anders |
| Waterafvoer aansluiting M/V | Anders |
| Diameter toevoer | 19 mm |
| Aansluit methode voor water- en/of luchttoevoer | Anders |
| Indicatie met kraan voor waterafvoer | Nee |
| Maximale slangdiameter | 19 mm |
| Maximale slangdiameter inch | 0 in |
| Maximale slanglengte | 60 m |
| Indicatie met kraan voor watertoevoer | Nee |
| Materiaal | Aluminium |