
De Cellfast Roterende Sproeier Ergo tovert elke tuin om tot een groene oase met zijn precisie-ontworpen bewateringssysteem. Hij zorgt voor een gelijkmatige verdeling van water, zodat elk stukje groen de optimale hydratatie krijgt.
Uitgerust met verstelbare sproeiers, bedekt hij moeiteloos grote oppervlakken tot 706 vierkante meter en past hij zich aan elke tuingrootte aan. Het ergonomische ontwerp maakt het gemakkelijk om hem te hanteren en aan te passen, waardoor het een efficiënte en gebruiksvriendelijke tool is om je gazon perfect te onderhouden.
Gemaakt van duurzame, weerbestendige materialen belooft de sproeier een lange levensduur en betrouwbaarheid. De slimme rotatiefunctie zorgt voor een zachte, regenachtige sproeibeurt, waardoor de gezondheid van planten behouden blijft en het waterverbruik vermindert. Deze sproeier heeft ook gebruiksvriendelijke draaiknoppen, waardoor het aanpassen van de waterstroom supermakkelijk is.
| Merk | Cellfast |
| Model | CF53-415 |
| Primaire kleuren | Blauw |
| Extra kleuren | Zwart |
| Diepte van het product | 8.9 cm |
| Hoogte van het product | 21 cm |
| Breedte van het product | 20.5 cm |
| Gewicht Product | 160 g |
| Extra materiaal | PP (polypropyleen) |
| Type connectie | Klem |
| Geslacht | Mannelijk |
| Aantal mondstukken | 12 |
| Maximale werkdruk | 6 Bar |
| Met kraan voor watertoevoer | Nee |
| Sproeihoek instelbaar | Nee |
| Regelbare waterdruk | Nee |
| Vorstvrij | Nee |
| Type straal | Rondstraler |
| Spike | Ja |
| Dekking | 200 m² |
| Dekkingsgebied 2 bar | 100 m² |
| Dekkingsgebied 4 bar | 200 m² |
| Materiaal | ABS |