
Verhoog de bescherming van je apparaat met onze donkergrijze, gegoten kunststof behuizingen, die 150 x 80 x 60 mm meten. Perfect geschikt voor meetinstrumenten en telecommunicatieapparatuur.
Gemaakt van schokbestendig ABS en vlamvertragend volgens UL94-VO normen, hebben deze behuizingen een tweedelig ontwerp met een stevige tong-en-groef verbinding. De speciaal vervaardigde eindplaten zijn van hetzelfde materiaal en ontwerp.
Het ontwerp van de behuizing heeft een stof- en spatwaterdichte afdichting, die voldoet aan IP54 volgens IEC529. Afgewerkt tot de hoogste kwaliteit, is het oppervlak krasbestendig met een lichte textuur.
Printplaatmontage-opties zijn veelzijdig, waardoor je ze verticaal kunt plaatsen via sleuven of horizontaal met behulp van schroeven. Zo kunnen ze bij verschillende installatiebehoeften passen.
| Merk | Gainta |
| Model | G418 |
| Primaire kleuren | Grijs |
| Diepte van het product | 150 mm |
| Hoogte van het product | 60 mm |
| Breedte van het product | 80 mm |
| Gewicht Product | 177 g |
| IP waarde | IP54 |
| Plaats van gebruik | Alleen binnenshuis |
| Type montage | Vrijstaand |
| Deksel | Nee |
| Primaire gedetailleerde kleuren | Lichtgrijs,Donkergrijs |
| Verzegeld | Ja |
| DIN-rail | Nee |
| Bevestigingen | Nee |
| Flenzen | Nee |
| Met voetjes | Nee |
| Montagegaten | Ja |
| Materiaal | Plastic + PS/led |