
Thermische krimpkous 4,5 mm transparant is superhandig voor allerlei elektrische klusjes.
De krimpkous wordt overal gebruikt voor het verbinden van elektrische kabels en zorgt ervoor dat gesoldeerde punten bij weerstanden en condensatoren goed geïsoleerd zijn. Met de doorzichtige uitvoering is het makkelijk om elektrische kabels te markeren en te beschermen, en je behoudt ook een goed overzicht.
Deze waterdichte krimpkousen beschermen ook metalen staven en buizen tegen roest en geven extra bescherming aan antennes. Ze zijn perfect voor het verbinden van glasvezelkabels en kunnen goed tegen moeilijke omstandigheden.
Gemaakt van halogeenvrij, flexibel en vlamvertragend spul, bevat deze krimpkous geen schadelijke stoffen zoals Pb, Cd, Hg, Cr+6, PBB en PBDE. Je kunt 'm dus gerust gebruiken in afgesloten ruimtes waar je een vlamvertragende halogeenvrije omgeving nodig hebt, zoals in de metro, in wolkenkrabbers, in het openbaar vervoer en op vrachtschepen. UL 600V en F-markering zorgen voor de betrouwbaarheid en veiligheid van dit product.
| Merk | Velleman |
| Model | STB48C |
| Primaire kleuren | transparant |
| Extra kleuren | Zwart |
| Gewicht Product | 255 g |
| Diameter eenheid | 4.8 mm |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 125 °C |
| Verlenging | 200 % |
| Aantal stuks | 50 |
| Brandbaarheid | V W 1 |
| Krimptemperatuur | 90 °C |
| Radiale krimpverhouding | 50 % |
| Lengte krimpkous | 1.2 m |
| Diëlektrische sterkte in millimeter | 15 kV |
| Concentriciteit | 65 % |
| Longitudinale verandering | 5 % |
| Materiaal | Polyolefin |