
De draagbare behuizing, grijs van kleur en met afmetingen 180 x 100 x 43mm, heeft een open display dat lijkt op dat van een grote multimeter. Deze veelzijdige behuizing heeft ook een handig batterijvak.
Met een professionele beugel erbij, maakt deze set het makkelijk om af te lezen als het apparaat plat ligt. Je kan de beugel ook gebruiken om het aan de muur te hangen, dus je hebt alle flexibiliteit bij het installeren.
Het ontwerp heeft zowel een bovenkant als een onderkant met een tand-en-groef systeem dat zorgt voor een goede afdichting. Je kunt die afdichting ook apart bestellen. De constructie blijft stevig bij elkaar door 4 messing afstandsbussen en de M3-schroeven die erbij zitten, wat zorgt voor een stevige en betrouwbare montage.
| Merk | Gainta |
| Model | G968GO |
| Primaire kleuren | Grijs,Zwart |
| Diepte van het product | 180 mm |
| Hoogte van het product | 43 mm |
| Breedte van het product | 100 mm |
| Gewicht Product | 187 g |
| Plaats van gebruik | Alleen binnenshuis |
| Type montage | Hangend,Vrijstaand |
| Deksel | Ja |
| Verzegeld | Ja |
| DIN-rail | Nee |
| Bevestigingen | Ja |
| Flenzen | Nee |
| Met voetjes | Nee |
| Montagegaten | Nee |
| Materiaal | ABS |