
Gemaakt van hoogwaardige, weerbestendige materialen, zorgt deze tafelafdekking ervoor dat je tuinmeubilair er in alle seizoenen perfect uitziet. Ontworpen om te passen op tafels tot 160 cm, fungeert het als een stevige bescherming tegen regen, stof en UV-stralen.
Makkelijk te gebruiken banden zorgen voor een goede pasvorm, terwijl de ademende stof schimmelvorming voorkomt. Maak regenachtige dagen zorgeloos en geniet van zonnige middagen, wetende dat je tafel in uitstekende staat blijft.
| Merk | Perel |
| Model | COCT160 |
| Primaire kleuren | Wit |
| Extra kleuren | Wit |
| Diepte van het product | 165 cm |
| Hoogte van het product | 60 cm |
| Breedte van het product | 105 cm |
| Gewicht Product | 1135 g |
| Met handgrepen | Nee |
| Vorm | Rechthoekig |
| UV-bestendig | Ja |
| Weerbestendig | Nee |
| Primaire gedetailleerde kleuren | Beigegrijs |
| Waterkolom waardering | 800 mm |
| Pop-up inbegrepen | Ja |
| Kleurecht | Nee |
| Aanhaaksysteem | Ja |
| Gepatenteerd beluchtingsysteem | Ja |
| Materiaal | Polyester |
| Waterbestendig | Ja |