
De MINI PIR-bewegingsdetector is een compacte, ingebouwde sensor die ontworpen is voor naadloze integratie in elke opstelling die op 230 VAC werkt, en biedt zowel gemak als efficiëntie.
Dit apparaat heeft nauwkeurige bewegingsdetectie, waardoor het effectief lichten of beveiligingssystemen kan aan- en uitschakelen met minimaal energieverbruik. Door het kleine formaat past het moeiteloos in kleine ruimtes zonder in te boeten aan functionaliteit.
Gebruik de MINI PIR-Bewegingsdetector om verlichting in gangen, badkamers of elke plek waar beweging gestuurde bediening nodig is, te automatiseren. Zijn geavanceerde sensortechnologie zorgt voor een nauwkeurige reactie, zelfs bij weinig licht, net alsof je 24/7 een alerte bewaker in dienst hebt.
| Merk | Perel |
| Model | EMS106 |
| Primaire kleuren | Wit |
| Diepte van het product | 35 mm |
| Hoogte van het product | 42 mm |
| Breedte van het product | 22 mm |
| Gewicht Product | 41 g |
| IP waarde | IP20 |
| Plaats van gebruik | Alleen binnenshuis |
| Talen van de handleiding | Nederlands,Engels,Frans,Duits,Pools,Portugees,Spaans |
| Ingangsfrequentie bereik | 50 Hz |
| Type montage | Inbouw |
| Minimale ingangsspanning VAC | 220 V |
| Maximale ingangsspanning VAC | 240 V |
| Type schakelaar | Relais |
| LED-indicator | Nee |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 40 °C |
| Minimale bedrijfstemperatuur | -10 °C |
| Diameter montagegat (mm) | 14 mm |
| Draadlengte | 18 cm |
| Maximale lichtgevoeligheid | 2000 lx |
| Minimale lichtgevoeligheid | 3 lx |
| Automatische dag/nachtdetectie | Ja |
| Maximale bedrijfsvochtigheid | 93 % |
| Maximale nominale stroom fluorescentie | 1.25 A |
| Maximale nominale stroom wolfraam | 3.3 A |
| Tijdvertragingsschakelaar | 1 min,30 s,3 min,5 min,5 s,8 min |
| Maximale nominale belasting fluorescentie | 200 W |
| Maximale nominale belasting wolfraam | 800 W |
| Detectiehoek | 100 ° |
| Detectie | 8 m |
| Pir sensor instellingen | Instelbare lichtgevoeligheid (LUX),Instelbare inschakeltijd (TIME) |
| Hoogte pir sensor | 10 mm |
| Diameter pir sensor | 22 mm |
| Type sensor | PIR |
| Materiaal | ABS |