
De Neutrik 3-polige XLR-kabeldeel, vrouwelijk, heavy-duty, is ontworpen voor extreme omstandigheden. Robuust en gemaakt voor True Outdoor Protection (TOP), het weerstaat stof, water en UV-stralen en voldoet aan de UL50e-normen.
Perfect voor veeleisende entertainmentopstellingen zoals PA-systemen, displays en verlichtingssystemen. Het 3-pins vrouwelijke ontwerp is zowel veelzijdig als stevig, en zorgt voor betrouwbare prestaties in ruwe buitenomgevingen.
Kenmerken een robuust, IP65-waterdicht en UV-bestendig ontwerp, compleet met standaard vergulde contacten voor superieure connectiviteit. Deze X-TOP serie connector is gemaakt voor degenen die in elke verbinding uitmuntendheid eisen.
| Merk | Neutrik |
| Model | NC3FXTOP |
| Type | vrouwelijk |
| Diëlektrische sterkte | 1.5 kVdc |
| Behuizing | zinc diecast (ZnAI4Cu1) |
| Temperatuurbereik | -30 °C tot +80 °C |
| Bedrading | soldeercontacten |
| Isolatieweerstand | > 10 GO (initial) |
| Contacten | legering (CuZn39Pb3) |
| Contactweerstand | 3 mO |
| Huls | UV-bestendig rubber |
| Nom. spanning | < 50 V |
| Ontvlambaarheid | UL94 V-0 |
| Nominale stroom per contact | 15 A |
| Draadformaat | max. 1.5 mm² |
| Draaddikte | max. 16 AWG |
| Omhulsel contacten | 0.2 µm Au over 2 µm Ni |
| Beschermingsklasse | IP65, UL50E |
| Capaciteit tussen contacten | 4 pF |
| Steekkracht | 20 N |
| Ontkoppelkracht | 20 N |
| Vergrendeling (mechanisch) | latch-lock-systeem |
| Koppeling | polyamide (PA 6.6 30 % GR) |
| Vergrendeling (materiaal) | St3K32 (latch) / Ck 67 (spring) |
| In overeenstemming met | IEC 61076-2-103 |
| Soldeerbaarheid | conform IEC 68-2-20 |
| Kabel O.D. | 5.0 - 8.0 mm |
| Omhulsel behuizing | nikkel |
| Trekontlasting | polyacetal (POM) |
| Afdichting | UV-bestendig rubber |
| Normen | UL |
| Aansluiting | XLR |
| Levensduur | h |