
De Perel gereedschapskoffer met afmetingen van 320 x 155 x 139 mm biedt een capaciteit van 6,8 liter. Het stevige ontwerp heeft metalen sloten voor extra veiligheid en een inklapbaar handvat zodat je 'm makkelijk kunt meenemen.
De praktische plastic opbergkoffer heeft een uitneembare inlegbak, superhandig om kleine gereedschappen en accessoires te organiseren. In het deksel zitten twee ingebouwde sorteervakken, waardoor je snel bij vaak gebruikte spullen zoals spijkers en schroeven kunt.
Of je nu je huis inricht of kleine reparaties uitvoert, deze koffer houdt je gereedschap netjes en binnen handbereik, zodat je meer tijd kunt besteden aan het afronden van projecten.
| Merk | Perel |
| Model | OM13M |
| Primaire kleuren | Zwart |
| Extra kleuren | Oranje |
| Diepte van het product | 155 mm |
| Hoogte van het product | 139 mm |
| Breedte van het product | 320 mm |
| Gewicht Product | 595 g |
| Binnenbreedte | 298 mm |
| Inwendige diepte | 117 mm |
| Inwendige hoogte | 108 mm |
| Verstelbare compartimenten | Nee |
| Met handgrepen | Ja |
| Verwijderbare compartimenten | Ja |
| Inhoud volume | 6.8 l |
| Type slot | Metalen sloten,Koffersluiting |
| Opvouwbaar handvat | Ja |
| Schouderriem | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Trolley functie | Nee |
| Gereedschapspaneel | Nee |
| Waterdicht | Nee |
| Type hoek | Afgerond |
| Telescopische handgreep | Nee |
| Aantal laden | 1 |
| Aantal organizers | 2 |
| Materiaal | Polypropyleen |