
Deze gereedschapskoffer van Perel biedt stevige opbergruimte met hoeken van aluminium, een grootte van 430 x 300 x 150 mm en een capaciteit van 19,3 liter.
Het bovenste deel van de koffer heeft noppenschuim en een handig gereedschapspaneel, wat ervoor zorgt dat alles netjes op zijn plek blijft en je makkelijk bij je gereedschap kunt.
Het onderste deel heeft vijf tussenschotten en een schuimlaag met voorgesneden cellen, die je voor elk gereedschap op maat kunt snijden zodat het veilig vastzit tijdens het vervoeren.
Twee sleutelsloten zorgen voor extra veiligheid, zodat je waardevolle gereedschap beschermd blijft tegen ongewenst bezoek.
| Merk | Perel |
| Model | 1827-1 |
| Primaire kleuren | Zwart |
| Extra kleuren | Grijs |
| Diepte van het product | 300 mm |
| Hoogte van het product | 150 mm |
| Breedte van het product | 430 mm |
| Gewicht Product | 2700 g |
| Binnenbreedte | 412 mm |
| Inwendige diepte | 282 mm |
| Inwendige hoogte | 135 mm |
| Verstelbare compartimenten | Nee |
| Met handgrepen | Ja |
| Verwijderbare compartimenten | Nee |
| Inhoud volume | 19.3 l |
| Type slot | Aluminium grendels,Sleutelslot,Koffersluiting |
| Opvouwbaar handvat | Ja |
| Schouderriem | Nee |
| Extra materiaal | ABS |
| Maximale belasting | 7 kg |
| Met wielen | Nee |
| Extra kleuren gedetailleerd | Metaal |
| Materiaal binnenoppervlak | Schuim |
| Trolley functie | Nee |
| Gereedschapspaneel | Ja |
| Aantal sleutels | 2 |
| Waterdicht | Nee |
| Type hoek | Versterkt,Afgerond |
| Telescopische handgreep | Nee |
| Materiaal | Aluminium |