
Geef je buitenruimte een make-over met de Zonnezeil Vierkant, die 3,6 x 3,6 meter meet in een rustgevende lichtgrijze tint. Dit schaduwdoek ziet er niet alleen mooi uit, maar is ook super functioneel, met betrouwbare zonbescherming en een koelere plek eronder.
Gemaakt van duurzaam, hoogwaardig polyethyleen stof, blokkeert het tot 95% van de schadelijke UV-stralen terwijl lucht vrij kan circuleren. Dit betekent koelere plekken tijdens hete zomerdagen zonder in te leveren op natuurlijk licht.
De veelzijdige vierkante vorm en het gemakkelijke installatieontwerp maken het ideaal voor tuinen, terrassen en zwembadranden. Het is gebouwd om verschillende weersomstandigheden te weerstaan, waardoor deze schaduwdoek lang meegaat en weinig onderhoud nodig heeft. Het biedt een moeiteloos elegante oplossing voor buiten.
| Merk | Perel |
| Model | GSS4360BG |
| Primaire kleuren | Grijs |
| Diepte van het product | 5 cm |
| Hoogte van het product | 37 cm |
| Breedte van het product | 45 cm |
| Gewicht Product | 2130 g |
| Primaire gedetailleerde kleuren | Lichtgrijs |
| Materiaal (Detail) | Polyester |
| Vorm Artikel | Vierkant |
| Met (Zeil-)Ringen | Ja |
| Met Bevestigingsmateriaal | Nee |
| Type Zonnedak/Zeildoek | Schaduwdoek |
| Kwaliteit/Gewicht per Vierkante Meter | 160 g |
| Werkzame Lengte/Hoogte | 3.6 m |
| Niveau van Waterbestendigheid | Waterafstotend |
| Werkzame Breedte | 3.6 m |
| Diameter Ring/Rozet | 5 mm |
| Materiaal | Kunststof |