
Deze plastic gereedschapskist met 18 verwijderbare plastic doosjes biedt compacte opslag en eenvoudige organisatie voor je gereedschap. Met de mogelijkheid om doosjes aan je riem te bevestigen, heb je alles binnen handbereik tijdens het klussen.
Specificaties:
De stevige constructie zorgt voor langdurige bescherming, terwijl het modulaire ontwerp flexibiliteit biedt in opslagmogelijkheden. Ideaal voor werkplaatsen, je garage organiseren of klusjes onderweg. De doosjes kunnen makkelijk van de zijkanten worden gehaald voor snel gebruik of het opslaan opnieuw in te delen.
| Merk | Perel |
| Model | OBB1 |
| Primaire kleuren | Zwart |
| Extra kleuren | transparant |
| Diepte van het product | 145 mm |
| Hoogte van het product | 285 mm |
| Breedte van het product | 340 mm |
| Gewicht Product | 1875 g |
| Binnenbreedte | 60 mm |
| Inwendige diepte | 82 mm |
| Inwendige hoogte | 50 mm |
| Verstelbare compartimenten | Nee |
| Stapelbaar | Nee |
| Met handgrepen | Ja |
| Verwijderbare compartimenten | Ja |
| Inhoud volume | 14 l |
| Aantal compartimenten | 18 |
| Type deksel | Niet verwijderbaar |
| Type slot | Koffersluiting |
| Materiaal | Polypropyleen |