
Thermische krimpkous 12,7 mm - rood - 25 stuks biedt een veelzijdige en betrouwbare oplossing voor het verbinden van elektrische kabels en bescherming tegen omgevingsfactoren. Deze hoogwaardige krimpkous zorgt voor effectieve isolatie bij gesoldeerde punten van weerstanden en condensatoren, terwijl 'ie ook fungeert als markering en beschermende laag voor elektrische kabels.
Met z'n halogeenvrije en vlamvertragende eigenschappen is deze flexibele krimpkous perfect voor gebruik in afgesloten ruimtes zoals metro's, wolkenkrabbers, openbaar vervoer en vrachtschepen, waar veiligheid superbelangrijk is.
Duurzaam en waterdicht, dit product is vrij van schadelijke stoffen zoals Pb, Cd, Hg, Cr+6, PBB en PBDE, wat 't tot een milieuvriendelijke keuze maakt. UL-gecertificeerd voor 600V en met een F-markering, biedt deze krimpkous betrouwbare bescherming tegen corrosie van metalen staven of buizen en is 'ie geschikt voor gebruik met glasvezelkabels en antennes.
| Merk | Velleman |
| Model | STB127R |
| Primaire kleuren | Rood |
| Extra kleuren | Grijs |
| Gewicht Product | 445 g |
| Diameter eenheid | 12.7 mm |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 125 °C |
| Verlenging | 200 % |
| Aantal stuks | 25 |
| Brandbaarheid | V W 1 |
| Krimptemperatuur | 90 °C |
| Radiale krimpverhouding | 50 % |
| Lengte krimpkous | 1.2 m |
| Diëlektrische sterkte in millimeter | 15 kV |
| Concentriciteit | 65 % |
| Longitudinale verandering | 5 % |
| Materiaal | Polyolefin |