
Onze zwarte thermische krimpkousen van 4,5 mm zijn de perfecte oplossing om elektrische kabels met elkaar te verbinden en te beschermen. Deze handige krimpkousen zijn echt ideaal voor het isoleren van gesoldeerde punten bij weerstanden en condensatoren en ze bieden ook nog eens goede bescherming tegen corrosie bij metalen staven of buizen.
De krimpkousen zijn halogeenvrij, flexibel en vlamvertragend, en ze worden gemaakt zonder schadelijke stoffen zoals lood, cadmium, kwik, chroom+6, PBB en PBDE. Daarom zijn ze supergeschikt voor gebruik in afgesloten ruimtes waar veiligheid en vlamvertraging belangrijk zijn, zoals in de metro, wolkenkrabbers, het openbaar vervoer en vrachtschepen.
Daarnaast zijn deze krimpkousen ook waterdicht en kun je ze gebruiken voor het verbinden van glasvezelkabels en het beschermen van antennes. De kousen voldoen aan de UL 600V- en F-markering specificaties, wat hun duurzaamheid en betrouwbaarheid extra garandeert.
| Merk | Velleman |
| Model | STB48BK |
| Primaire kleuren | Zwart |
| Gewicht Product | 255 g |
| Diameter eenheid | 4.8 mm |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 125 °C |
| Verlenging | 200 % |
| Aantal stuks | 50 |
| Brandbaarheid | V W 1 |
| Krimptemperatuur | 90 °C |
| Radiale krimpverhouding | 50 % |
| Lengte krimpkous | 1.2 m |
| Diëlektrische sterkte in millimeter | 15 kV |
| Concentriciteit | 65 % |
| Longitudinale verandering | 5 % |
| Materiaal | Polyolefin |