
Ultrasone ongediertebestrijder. Maak je huis vrij van alle ongedierte.
Met z'n hogere geluidsniveau en automatische variatie in golven is dit handige apparaat de meest relaxte en milieuvriendelijke manier om van alle muizen, ratten en insecten af te komen. De ultrasone golven zijn helemaal safe voor mensen en huisdieren, maar pakken het gehoor en zenuwstelsel van die beestjes aan zodat ze uiteindelijk hun plekje en eten opgeven.
| Merk | Perel |
| Model | C3492 |
| Primaire kleuren | Grijs,Blauw |
| Diepte van het product | 7 cm |
| Hoogte van het product | 9 cm |
| Breedte van het product | 12 cm |
| Gewicht Product | 160 g |
| Materiaal (Detail) | PVC (Polyvinyl chloride) |
| Type Dierbestrijdingsmiddel | Ultrageluidstechnologie |
| Leeflocatie Dier | Vrije natuur |
| IP-Beschermingsklasse | IPX4 - Bescherming tegen aanraking niet getest; plensdicht |
| Bereik | 12.17 m |
| Materiaal | Kunststof |