
Dit product heeft een waterbestendige ABS-behuizing in donkergrijze kleur, met afmetingen van 115 x 65 x 40 mm. Het stevige ABS-materiaal biedt schokbestendigheid, zodat het goed blijft werken bij temperaturen van -20°C tot +100°C.
Het deksel en de basis maken gebruik van een tand-en-groefsysteem met een neopreen pakking, wat extra bescherming biedt. De montagegaten voor de muur en schroeven bevinden zich buiten het afgesloten gedeelte om te voorkomen dat er stof en vocht binnendringt, wat zorgt voor maximale duurzaamheid.
Interne sleuven maken verticale PCB-montage mogelijk. Ontworpen om te voldoen aan IP65- of IEC529- en NAMA4-normen, is deze behuizing bestand tegen spatwater en stof. De binnenkant van de basis heeft koperen schroefdraad-inzetten voor horizontale PCB-montage en connectorinstallatie, wat veelzijdige gebruiksmogelijkheden biedt.
| Merk | Gainta |
| Model | G304 |
| Primaire kleuren | Grijs |
| Diepte van het product | 40 mm |
| Hoogte van het product | 65 mm |
| Breedte van het product | 115 mm |
| Gewicht Product | 103 g |
| IP waarde | IP65 |
| Type montage | Horizontaal |
| Deksel | Ja |
| Primaire gedetailleerde kleuren | Donkergrijs |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 100 °C |
| Minimale bedrijfstemperatuur | -20 °C |
| Verzegeld | Ja |
| Montagegaten | Ja |
| Materiaal | ABS |