
De waterbestendige ABS-behuizing biedt een stevige en veilige oplossing voor verschillende toepassingen. Met afmetingen van 171 x 121 x 55mm is deze donkergrijze behuizing gemaakt van schokbestendig ABS-materiaal, geschikt voor gebruikstemperaturen van -20°C tot +100°C.
De slimme deksel en bodemplaat hebben een tong-en-groef systeem met een neopreen afdichting. Dankzij dit ontwerp zitten de openingen voor wandmontage en de schroefgaten van de deksel buiten het afgedichte gebied, zodat er geen stof en vocht naar binnen kan komen.
Voldoet aan IP65 of IEC529 en NEMA4 standaarden, het is spatwaterdicht en stofdicht. Binnenin zitten verticale sleuven voor het monteren van printplaten, terwijl messing schroefdraadinzetten in de bodemplaat zorgen voor horizontale printplaatmontage en connectorinstallaties.
| Merk | Gainta |
| Model | G313 |
| Primaire kleuren | Grijs |
| Diepte van het product | 55 mm |
| Hoogte van het product | 121 mm |
| Breedte van het product | 171 mm |
| Gewicht Product | 245 g |
| IP waarde | IP65 |
| Type montage | Horizontaal |
| Deksel | Ja |
| Primaire gedetailleerde kleuren | Donkergrijs |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 100 °C |
| Minimale bedrijfstemperatuur | -20 °C |
| Verzegeld | Ja |
| Montagegaten | Ja |
| Materiaal | ABS |