
De waterbestendige donkergrijze ABS-behuizing meet 64 x 58 x 35 mm en is gemaakt van schokbestendig ABS-materiaal, geschikt voor temperaturen van -20°C tot +100°C.
De deksel en bodemplaat hebben een tong-en-groef systeem met een neopreen pakking, waardoor er geen stof of vocht binnenkomt. De openingen voor wandmontage en deksel schroeven zijn buiten het afgesloten gebied geplaatst.
Interne sleuven maken verticale printplaatmontage mogelijk, terwijl messing inzetstukken in de bodemplaat horizontale printplaatverbindingen en connectorinstallaties vergemakkelijken. Deze behuizing is gebouwd volgens IP65- of IEC529- en NAMA4-normen en is zowel spatwaterdicht als stofdicht, wat zorgt voor betrouwbare bescherming van elektronische componenten in uitdagende omgevingen.
| Merk | Gainta |
| Model | G302 |
| Primaire kleuren | Grijs |
| Diepte van het product | 35 mm |
| Hoogte van het product | 58 mm |
| Breedte van het product | 64 mm |
| Gewicht Product | 54.5 g |
| IP waarde | IP65 |
| Type montage | Horizontaal |
| Deksel | Ja |
| Primaire gedetailleerde kleuren | Donkergrijs |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 100 °C |
| Minimale bedrijfstemperatuur | -20 °C |
| Verzegeld | Ja |
| Montagegaten | Ja |
| Materiaal | ABS |