
WATERPROOF ABS-BEHUIZING MET MONTAGEFLENS 115x65x40mm. Deze behuizingen zijn gemaakt van schokbestendig ABS en zijn geschikt voor temperaturen van -20°C tot +80°C.
Het deksel en de basis hebben een montageflens met een neopreen pakking voor een stevige afdichting. De montagegaten zijn geschikt voor zelftappende M3-schroeven, terwijl de slots in de basis geschikt zijn voor zelftappende M2.6-schroeven.
Voldoet aan IP65 IEC529 en NEMA4 normen, wat garandeert dat de behuizing stof- en waterbestendig is. Binnenin zitten er sleuven waarmee je printplaten verticaal kunt monteren. Je kunt deze behuizing ook met een doorzichtig deksel krijgen (als je dat wilt), wat 'm veelzijdig maakt voor allerlei toepassingen.
| Merk | Gainta |
| Model | G304MF |
| Primaire kleuren | Grijs |
| Diepte van het product | 115 mm |
| Hoogte van het product | 65 mm |
| Breedte van het product | 115 mm |
| Gewicht Product | 115 g |
| IP waarde | IP65 |
| Type montage | Verticaal |
| Deksel | Ja |
| Primaire gedetailleerde kleuren | Donkergrijs |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 80 °C |
| Minimale bedrijfstemperatuur | -20 °C |
| Verzegeld | Ja |
| Flenzen | Ja |
| Materiaal | ABS |