
WATERDICHTE ABS-BEHUIZING MET MONTAGEFLENS 171x121x55mm. Deze robuuste behuizing is gemaakt van schokbestendig ABS en is geschikt voor temperaturen van -20°C tot +80°C.
Uitgerust met een montageflens en een deksel met neopreenpakking, biedt deze behuizing een betrouwbare beschermingsoplossing volgens IP65 IEC529 en NEMA4 standaarden tegen stof en water. Dankzij de interne gleuven kun je printplaten makkelijk verticaal monteren.
De montagegaten zijn geschikt voor zelftappende M3-schroeven, terwijl de sleuven zijn ontworpen voor zelftappende M2.6-schroeven. Ideaal voor zowel industriële toepassingen als buitengebruik, met een optioneel doorzichtig deksel voor specifieke behoeften.
| Merk | Gainta |
| Model | G313MF |
| Primaire kleuren | Grijs |
| Diepte van het product | 55 mm |
| Hoogte van het product | 121 mm |
| Breedte van het product | 171 mm |
| Gewicht Product | 281.5 g |
| IP waarde | IP65 |
| Type montage | Verticaal |
| Deksel | Ja |
| Primaire gedetailleerde kleuren | Donkergrijs |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 80 °C |
| Minimale bedrijfstemperatuur | -20 °C |
| Verzegeld | Ja |
| Flenzen | Ja |
| Materiaal | ABS |