
Het Zonnezeil van 5 x 5 m in de kleur taupe is een slimme manier om schaduw te maken en je leefruimte te beschermen tegen fel zonlicht.
Het is gemaakt van duurzaam, weerbestendig materiaal dat je betrouwbaar beschermt tegen schadelijke UV-stralen, terwijl het tegelijkertijd de omgeving van je zwembad en terras koel houdt. De stevige bevestigingspunten maken het makkelijk om te installeren en zorgen voor stabiliteit, zelfs als het weer wat grillig is.
Denk eraan om een vleugje elegantie en comfort toe te voegen aan je buitenruimte, terwijl je geniet van lange zomerdagen zonder al te veel zonlicht en hitte.
| Merk | Perel |
| Model | GSS4500TA |
| Primaire kleuren | Bruin |
| Diepte van het product | 9 cm |
| Hoogte van het product | 37 cm |
| Breedte van het product | 45 cm |
| Gewicht Product | 3850 g |
| Primaire gedetailleerde kleuren | Beigegrijs |
| Materiaal (Detail) | Polyester |
| Eigenschap Materiaal | Ademend |
| Vorm Artikel | Vierkant |
| Met (Zeil-)Ringen | Ja |
| Met Bevestigingsmateriaal | Nee |
| Type Zonnedak/Zeildoek | Schaduwdoek |
| Kwaliteit/Gewicht per Vierkante Meter | 160 g |
| Werkzame Lengte/Hoogte | 500 cm |
| Niveau van Waterbestendigheid | Waterafstotend |
| Werkzame Breedte | 500 cm |
| Diameter Ring/Rozet | 5 mm |
| Materiaal | Kunststof |