
De altijd veranderende entertainmentindustrie vraagt om stevige verbindingen die extreme omstandigheden aankunnen. Met een innovatieve aanpak heeft Neutrik een serie True Outdoor Protection (TOP) producten ontwikkeld die speciaal zijn ontworpen voor veeleisende buitenomgevingen.
Het assortiment omvat powerCON TRUE1, etherCON en XLR connectors. Deze robuuste, afgedichte connectors zijn niet alleen stof- en waterbestendig, maar ook UV-bestendig en gecertificeerd volgens UL50e normen.
Het mannelijke 3-polige XLR-kabelonderdeel is ontworpen voor zware omgevingen. Het heeft IP65 waterdichte bescherming en behoudt zijn UV-bestendigheid wanneer het is aangesloten, wat betrouwbaarheid in buitenomgevingen garandeert. Goud vergulde contacten zijn standaard, wat elke keer een betrouwbare verbinding verzekert.
| Merk | Neutrik |
| Model | NC3MXTOP |
| Type | mannelijk |
| Diëlektrische sterkte | 1.5 kVdc |
| Behuizing | zinc diecast (ZnAI4Cu1) |
| Temperatuurbereik | -30 °C tot +80 °C |
| Bedrading | soldeercontacten |
| Isolatieweerstand | > 10 GO (initial) |
| Contacten | legering (CuZn39Pb3) |
| Contactweerstand | 3 mO |
| Huls | UV-bestendig rubber |
| Nom. spanning | < 50 V |
| Ontvlambaarheid | UL94 V-0 |
| Nominale stroom per contact | 15 A |
| Draadformaat | Wiresize |
| Draaddikte | max. 16 AWG |
| Omhulsel contacten | 0.2 µm Au over 2 µm Ni |
| Beschermingsklasse | IP65, UL50E |
| Capaciteit tussen contacten | 4 pF |
| Steekkracht | 20 N |
| Ontkoppelkracht | 20 N |
| Vergrendeling (mechanisch) | latch-lock-systeem |
| Koppeling | polyamide (PA 6.6 30 % GR) |
| Vergrendeling (materiaal) | St3K32 (latch) / Ck 67 (spring) |
| In overeenstemming met | IEC 61076-2-103 |
| Soldeerbaarheid | conform IEC 68-2-20 |
| Kabel O.D. | 5.0 - 8.0 mm |
| Trekontlasting | polyacetal (POM) |
| Afdichting | UV-resistant rubber |
| Normen | UL |
| Behuizing (materiaal) | nikkel |
| Aansluiting | XLR |
| Levensduur | h |