
Ervaar precisie en organisatie met de Plastic Gereedschapskist met Verwijderbare Bakjes, met een ruime inhoud van 15,2 L. Gemaakt van duurzaam polypropyleen, heeft hij een stevige constructie die wordt aangevuld met veilige aluminium sluitingen en een comfortabele handgreep.
Deze toolkit van Perel bevat 18 uitneembare opbergruimtes, zodat elk gereedschap z'n eigen plek heeft. De slim ontworpen deksel zorgt ervoor dat elk onderdeel stevig blijft zitten, hoeveel je er ook gebruikt.
Of je nu bezig bent met klussen in huis of ingewikkelde knutselprojecten, deze gereedschapskist zorgt ervoor dat je spullen makkelijk toegankelijk en netjes opgeborgen zijn, waardoor je werkplek super efficiënt wordt.
| Merk | Perel |
| Model | OTBC1 |
| Primaire kleuren | Zwart |
| Extra kleuren | Geel |
| Diepte van het product | 240 mm |
| Hoogte van het product | 140 mm |
| Breedte van het product | 455 mm |
| Gewicht Product | 2150 g |
| Verstelbare compartimenten | Nee |
| Met handgrepen | Ja |
| Verwijderbare compartimenten | Ja |
| Inhoud volume | 15.2 l |
| Aantal compartimenten | 18 |
| Type slot | Aluminium grendels,Koffersluiting |
| Opvouwbaar handvat | Ja |
| Schouderriem | Nee |
| Extra materiaal | Aluminium |
| Met wielen | Nee |
| Trolley functie | Nee |
| Gereedschapspaneel | Nee |
| Waterdicht | Nee |
| Type hoek | Vierkant |
| Telescopische handgreep | Nee |
| Aantal laden | 2 |
| Materiaal | Polypropyleen |