
Thermische krimpkous 1.5 mm in zwart biedt veelzijdige oplossingen voor elektrische verbindingen. Perfect voor het isoleren van gesoldeerde plekken bij weerstanden en condensatoren, het markeren en beschermen van kabels en bescherming tegen corrosie.
De dunne en flexibele structuur is ideaal voor gebruik met antennes en glasvezelkabels. Gemaakt van polyolefine, is de buitenkant glad en versterkt met een geweldige treksterkte.
Met een krimpverhouding tot 50% zorgt het voor een perfecte pasvorm. De krimpkous is brandvertragend en neemt nauwelijks water op, wat 'm lekker betrouwbaar maakt op de lange termijn.
| Merk | Velleman |
| Model | ST16BKL |
| Primaire kleuren | Zwart |
| Diameter eenheid | 1.5 mm |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 125 °C |
| Verlenging | 200 % |
| Aantal stuks | 1 |
| Verpakking | Spoel |
| Krimptemperatuur | 90 °C |
| Radiale krimpverhouding | 50 % |
| Lengte krimpkous | 200 m |
| Diëlektrische sterkte in millimeter | 15 kV |
| Concentriciteit | 65 % |
| Longitudinale verandering | 5 % |
| Materiaal | Polyolefin |