
Thermische krimpkous 2:1 - 7,0 mm - zwart - 12 m - doos biedt betrouwbaarheid en veelzijdigheid in elektrische verbindingen. Gemaakt van hoogwaardig polyolefine, biedt deze buis uitstekende bescherming tegen mechanische schade en corrosie.
De dunne wandstructuur zorgt ervoor dat het super flexibel is, en de gladde buitenkant zorgt voor een naadloze afwerking. Met een krimpverhouding van 2:1 sluit de buis zich strak om de kabels eronder, wat zorgt voor stevige isolatie. Dankzij de geweldige treksterkte en vlamvertragende eigenschappen voldoet deze krimpkous aan hoge veiligheidsnormen.
Ideaal voor het isoleren en verstevigen van gesoldeerde verbindingen bij weerstanden en condensatoren. Het is ook superhandig voor het markeren en beschermen van elektrische kabels en metalen structuren. Doordat het waterdicht is, is het perfect voor glasvezelkabelverbindingen, of zelfs voor het beschermen van antennes en andere blootgestelde onderdelen.
| Merk | Velleman |
| Model | ST70BK-BX |
| Primaire kleuren | Zwart |
| Diepte van het product | 18 cm |
| Hoogte van het product | 5.5 cm |
| Breedte van het product | 17 cm |
| Gewicht Product | 280 g |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 105 °C |
| Minimale bedrijfstemperatuur | -55 °C |
| Brandbaarheid | UL 94 HB |
| Krimptemperatuur | 90 °C |
| Krimpverhouding | 2.1 |
| Lengte krimpkous | 12 m |
| Nominale diameter voor krimpen | 7 mm |
| Materiaal | Polyolefin |