
Compact en efficiënt, de ZEKERING 5 x 20mm trage zekering is ontworpen voor betrouwbare bescherming bij 8A. Verkocht in een pak van 10, zorgt het ervoor dat je elektronica beschermd is tegen overstromen.
Kenmerken zijn onder andere een vertraagde reactie om initiële stroompieken te beheren, wat zorgt voor stabiel en langdurig gebruik in diverse toepassingen zoals voedingen en huishoudelijke apparaten.
Deze zekering is ontwikkeld volgens strikte specificaties en past naadloos in standaard houders, wat vervangen super eenvoudig maakt. Het is alsof je een waakzame bewaker in je circuit hebt, klaar om elektrische ongelukken met precisie te voorkomen.
| Merk | Fusibles Lac |
| Model | FU8N |
| Primaire kleuren | transparant |
| Extra kleuren | Grijs |
| Breedte van het product | 20 mm |
| Gewicht Product | 10 g |
| Diameter eenheid | 5.2 mm |
| Extra materiaal | Verzilverd |
| Extra kleuren gedetailleerd | Metallic zilver |
| Stroomsterkte | 8 A |
| Spanning VAC | 250 V AC |
| Aantal stuks | 10 |
| Maximale omgevingstemperatuur | 35 °C |
| Breekcapaciteit | 35 A |
| Snelheid van de zekering | T (langzaam) |
| Minimum omgevingstemperatuur | 15 °C |
| Type zekering | 5 x 20 mm langzaam |
| Materiaal | Glas |