
De ZEKERING 6,35 x 32 mm Slow 10A biedt betrouwbare bescherming voor stroomkringen met zijn trage doorbrandfunctie, wat zorgt voor een veilige werking in gevoelige elektronica.
Gemaakt met precisie, het heeft een diameter van 6,35 mm en een lengte van 32 mm, waardoor het moeiteloos in standaard zekeringhouders past.
Profiteer van zijn vermogen om korte pieken van hoge stroom te weerstaan, waardoor het ideaal is voor apparaten met wisselende stroombehoeften.
Elk pak bevat 10 zekeringen, waardoor je genoeg reserve hebt voor meerdere toepassingen of toekomstige vervangingen.
| Merk | Fusibles Lac |
| Model | 6FU10N |
| Primaire kleuren | transparant |
| Extra kleuren | Grijs |
| Breedte van het product | 31.8 mm |
| Gewicht Product | 14.5 g |
| Diameter eenheid | 6.35 mm |
| Extra materiaal | Verzilverd |
| Extra kleuren gedetailleerd | Metallic zilver |
| Stroomsterkte | 10 A |
| Spanning VAC | 250 V AC |
| Aantal stuks | 10 |
| Maximale omgevingstemperatuur | 35 °C |
| Breekcapaciteit | 35 A |
| Snelheid van de zekering | T (langzaam) |
| Minimum omgevingstemperatuur | 15 °C |
| Type zekering | 6,35 x 32 mm langzaam |
| Materiaal | Glas |