
De ZEKERING 6.35 x 32mm SNEL 1,6A zorgt voor een stevige bescherming van de stroomkring, speciaal ontworpen voor precisie en betrouwbaarheid. Door het compacte formaat past hij moeiteloos in verschillende elektronische apparaten en biedt hij efficiënte en snelle reactie op overbelasting.
Specificaties omvatten een 1.6A rating die veiligheid en beveiliging biedt voor kwetsbare onderdelen. Het pakket bevat 10 eenheden, zodat je sneller kunt vervangen en repareren zonder te hoeven wachten op nieuwe voorraad.
Ideaal voor printplaten, autotoepassingen of thuis elektronica, deze zekering zorgt ervoor dat systemen soepel blijven draaien, net als een goed afgestelde motor op een heldere weg. Door de precieze ontwerp en constructie worden kortsluitingen voorkomen en wordt de levensduur van apparaten verlengd. Een betrouwbare beschermer in een compacte vorm, die je elektronische investeringen beveiligt.
| Merk | Fusibles Lac |
| Model | 6FF1.6N |
| Primaire kleuren | transparant |
| Extra kleuren | Grijs |
| Breedte van het product | 31.8 mm |
| Gewicht Product | 12.3 g |
| Diameter eenheid | 6.35 mm |
| Extra materiaal | Verzilverd |
| Extra kleuren gedetailleerd | Metallic zilver |
| Stroomsterkte | 1.6 A |
| Spanning VAC | 250 V AC |
| Aantal stuks | 10 |
| Maximale omgevingstemperatuur | 35 °C |
| Breekcapaciteit | 35 A |
| Snelheid van de zekering | F (snel) |
| Minimum omgevingstemperatuur | 15 °C |
| Type zekering | 6,35 x 32 mm snel |
| Materiaal | Glas |