
Ervaar precisie en betrouwbaarheid met de ZEKERING 6.35 x 32mm TRAAG 6.3A zekeringen, perfect om je elektronische circuits te beschermen. In elke doos zitten tien zekeringen die voor een constante prestatie zorgen.
Deze zekeringen met een trage karakteristiek zijn ideaal voor toepassingen die tijdelijke overbelastingsbescherming vereisen. Dankzij hun compacte formaat passen ze moeiteloos in allerlei apparaten, en de robuuste constructie zorgt voor extra duurzaamheid en een langere levensduur.
Met een huidige beoordeling van 6,3A zijn ze geschikt voor delicate onderdelen die tijdvertraging bescherming nodig hebben. Zorg voor de veiligheid van je apparatuur en verbeter de functionaliteit met deze essentiële componenten.
| Merk | Fusibles Lac |
| Model | 6FU6.3N |
| Primaire kleuren | transparant |
| Extra kleuren | Grijs |
| Breedte van het product | 31.5 mm |
| Gewicht Product | 14.5 g |
| Diameter eenheid | 6.35 mm |
| Extra materiaal | Verzilverd |
| Extra kleuren gedetailleerd | Metallic zilver |
| Stroomsterkte | 6.3 A |
| Spanning VAC | 250 V AC |
| Aantal stuks | 10 |
| Maximale omgevingstemperatuur | 35 °C |
| Breekcapaciteit | 35 A |
| Snelheid van de zekering | T (langzaam) |
| Minimum omgevingstemperatuur | 15 °C |
| Type zekering | 6,35 x 32 mm langzaam |
| Materiaal | Glas |