
Thermische krimpkous 9 mm - transparant - 25 stuks. Deze veelzijdige krimpkousen worden overal gebruikt voor het verbinden en isoleren van elektrische kabels en soldeerpunten bij weerstanden en condensatoren. Ze zijn superhandig voor markering en beschermen kabels tegen schade en corrosie, perfect voor zowel antennes als metalen staven of buizen.
Deze krimpkousen zijn waterdicht, dus perfect voor het aansluiten van glasvezelkabels. Ze zijn halogeenvrij en flexibel, ook nog eens vlamvertragend en zonder schadelijke stoffen zoals Pb, Cd, Hg, Cr+6, PBB en PBDE. Daardoor zijn ze veilig te gebruiken in afgesloten ruimtes waar je specifieke veiligheidsnormen moet volgen.
Dankzij hun UL 600V en F-markering voldoen ze aan de eisen van metro's, wolkenkrabbers, openbaar vervoer en vrachtschepen. Of je nu draden samenvoegt of antennes beschermt, deze krimpkousen bieden duurzame bescherming in kritieke omgevingen.
| Merk | Velleman |
| Model | STB95C |
| Primaire kleuren | transparant |
| Extra kleuren | Zwart |
| Gewicht Product | 360 g |
| Diameter eenheid | 9.5 mm |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 125 °C |
| Verlenging | 200 % |
| Aantal stuks | 25 |
| Brandbaarheid | V W 1 |
| Krimptemperatuur | 90 °C |
| Radiale krimpverhouding | 50 % |
| Lengte krimpkous | 1.2 m |
| Diëlektrische sterkte in millimeter | 15 kV |
| Concentriciteit | 65 % |
| Longitudinale verandering | 5 % |
| Materiaal | Polyolefin |