
De veelzijdige Cellfast sproeier op grondspies besproeit tot wel 300 m², waardoor je efficiënt water verspreidt voor weelderige tuinen en groen gras.
Met een nauwkeurige hoekaanpassing zorgt het voor optimale dekking met minimaal waterverbruik. De duurzame grondpen biedt stabiliteit in verschillende soorten grond.
Eenvoudig te installeren, deze sproeier zorgt voor een effectieve bewatering van bloembedden en groentetuintjes, zodat jij niet meer handmatig hoeft te bewateren. De corrosiebestendige constructie garandeert een lange levensduur.
| Merk | Cellfast |
| Model | CF52-060 |
| Primaire kleuren | Blauw |
| Extra kleuren | Grijs |
| Diepte van het product | 5.3 cm |
| Hoogte van het product | 33.5 cm |
| Breedte van het product | 9 cm |
| Gewicht Product | 180 g |
| Extra materiaal | PP (polypropyleen) |
| Primaire gedetailleerde kleuren | Turkoois |
| Type connectie | Klem |
| Geslacht | Mannelijk |
| Aantal mondstukken | 1 |
| Maximale werkdruk | 6 Bar |
| Met kraan voor watertoevoer | Nee |
| Sproeihoek instelbaar | Ja |
| Regelbare waterdruk | Nee |
| Vorstvrij | Nee |
| Type straal | Multisproeier |
| Spike | Ja |
| Dekking | 346 m² |
| Maximale sproeihoek | 360 ° |
| Minimale beregeningshoek | 20 ° |
| Dekkingsgebied 2 bar | 141 m² |
| Dekkingsgebied 4 bar | 346 m² |
| Materiaal | ABS |