
De ZEKERING 5 x 20mm SNEL 0.05A biedt nauwkeurige bescherming voor je circuits met een snelle doorbranding, speciaal ontworpen om kwetsbare elektronica te beschermen tegen kortsluitingen.
Elke doos bevat tien zekeringen, zodat je altijd een betrouwbare reserve bij de hand hebt. Geschikt voor kleine apparaten of gevoelige elektronische apparaten, past de compacte 5 x 20 mm grootte gemakkelijk in krappe ruimtes, waardoor het zorgt voor efficiënte energiebeheer.
De 0,05A rating garandeert optimale veiligheid voor laagspanningsapplicaties, terwijl de snelle reactietijd mogelijke schade aan onderdelen voorkomt.
| Merk | Fusibles Lac |
| Model | FF0.05N |
| Primaire kleuren | transparant |
| Extra kleuren | Grijs |
| Breedte van het product | 20 mm |
| Gewicht Product | 10.5 g |
| Diameter eenheid | 5.2 mm |
| Extra materiaal | Verzilverd |
| Extra kleuren gedetailleerd | Metallic zilver |
| Stroomsterkte | 50 mA |
| Spanning VAC | 250 V AC |
| Aantal stuks | 10 |
| Maximale omgevingstemperatuur | 35 °C |
| Breekcapaciteit | 35 A |
| Snelheid van de zekering | F (snel) |
| Minimum omgevingstemperatuur | 15 °C |
| Type zekering | 5 x 20 mm snel |
| Materiaal | Glas |